Berrin Güney (Ankara)

Bu işin eğitimini almış biri olarak; kendimi yetersiz bulduğum için daha profesyonel bir eğitim merkezi ararken, tesadüfen bulmuştum burayı. Ankara ‘dan pek çok endişeyle gelmiş olmama rağmen ne kadar doğru bir yerde olduğumu eğitim sürecinde çok daha iyi anladım. Gülen yüzleri, sabırları ve titizlikle bu işi yapıyor olmaları gönlümü fethetti. Bu işi iyi öğrenmek istiyorsanız,…

Cansu Sevtap Sakallı (Manavgat)

Aylin hocam ve Özkan hocam sizlerle tanışmak, çalışmak ve öğrenme süreci bir mucizeydi. Yapamayacağımı düşündüğüm her şeyi sayenizde başardım. İyiki sizlerle öğrendim bu işi. Bana yeni bir gelecek sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Keşke başka kurslar da verseniz ve sadece sizden öğrensem; hakkınızı asla ödeyemem. Özellikle Aylin hocam bıkmadan usanmadan, tekrar tekrar gösterdiğiniz özenli eğitim…

Ümmühan Dönmez (Kahramanmaraş)

Sıcak ortamıyla güzel misafirperverliği ile kendinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Çok teşekkür ederim Özkan Bey ve Aylin Hanım.

Sıla Ural (Antalya)

İnanılmaz, güler yüzlü ve yardımsever bir ekiple çalışmak gerçekten çok güzeldi. Harika bir 10 gün geçirdik. Yardımları için sevgili Aylin Hocam, Özkan Hocam; Aylin ve Filiz’e çok teşekkür ederim.

Kezban Başaran (Eskişehir)

Eskişehir’den katılmış olduğum eğitimde, aklımda bir sürü soru işaretleri varken her şey beklediğimden daha güzeldi. Sıcak kanlılığınız ve güler yüzlü olduğunuz için teşekkürler. Aylin ve Özkan hocama tekrar teşekkürler.

Leave Your Testimonial!

Perspiciatis faucibus dolor amet purus unde om iste mattis nulla eleifend magna natus sit! Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing metus sit amet. In eu justo a felis lorem ipsum – amet faucibus ornare vel id metus.

Send Message