Kudamm Academy

Kudamm Academy olarak 2004 yılından bu yana alanında uzman, güler yüzlü ve işine sevgisini katan ekibimizle bizleri tercih eden yüzlerce öğrencimizi Protez Tırnak Uzmanlığı alanında meslek sahibi yaptık. İşimize verdiğimiz önemle Türkiye’de TRT1, Kanal D, Show TV ve Star TV gibi önemli basın kuruluşlarının dikkatini çektik ve gerek protez tırnak uygulama alanında gerekse bu mesleğin eğitimcisi kimliğiyle basındaki yerimizi aldık.
Seviyenize göre 5 günlük,10 günlük  ve milli eğitime bağlı 15 günlük protez tırnak eğitimi vermekteyiz

Protez tırnak eğitimlerinin yanı sıra güzellik uzmanlığı,kalıcı makyaj,ipek kirpik eğitimlerinide mesleğinde uzman hocalarımmız tarafından verilmektedir.

Eğitim ilkelerimiz

1. Kalite

Sizleri sertifikalı protez tırnak uygulayıcısı olarak yetiştiriyor; mesleki yeterlilik standartlarında belgelendiriyoruz. Amacımız piyasaya adından söz ettiren, kaliteli dizaynerler yetiştirmektir.

2. Hijyen

Eğitimlerimiz öncelikle hijyen kuralları ve sanitasyon ile başlıyoruz. Kendi sağlığımızı ve sizin sağlığınızı korumak için alınması gereken tüm tedbirleri öncelikle ve önemle öğretiyoruz.

3. Güven

23 yıllık tecrübemiz ve içimize verdiğimiz önem ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazandık. Bizim bu yolda ilerleten sizlere vermiş olduğumuz güveni hissetmek bizleri gururlandırıyor.

4. Müşteri Memnuniyeti

İşletme eğitimlerinde şu soru sorulur ve tartışılır. İşletme amacı kâr mı olmalıdır yoksa müşteri memnuniyeti mi? Biz 23 yıldır amacımızı müşteri memnuiyeti olarak seçtik.

Kudamm Academy Hakkında Yorumlar

Neden Kudamm'ı seçmelisiniz?

Yüksek eğitim standartları

Zamanın getirdiği tüm yenilikçi eğitim standartlarını en yüksek kalite ve hizmette sağlayabilmek , sürdürülebilmesini sağlamak

Sektöründe lider

Vermiş olduğumuz hizmet ve kalite standartları gereği sektöründe en iyiler arasında olabilmek ve kalabilmek bizi farklı kılan en büyük etken. Bu güç ve azim bize daha çok çalışma hırsı ve güven sağlamakta.

Modern ekipmanlar

Teknolojinin sağladığı tüm yeniliklerin uygulandığı araç-gereç ve ekipmanlar ile çalışmak ve uygulama yöntemlerini yapmak

Bütçenize uygun eğitimler

Eğitim ve uygulama süreçlerine göre herkesi kapsayacak şekilde bir çok farklı kampanya seçenekleri mevcut olup her türlü avantaj imkanlarından yararlanabilme imkanı