Kudamm Akademi 2004 senesinden itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlamış günümüze kadar kozmetik sektörünün eğitim birimlerinde faaliyerlerine devam etmektedir.Protez tırnak uygulama ve ürünlerinin satışını ülkemize getiren ilk öncü firmalardan birisidir.

Günümüzde ise firmamız; güzellik uzmanlığı,kalıcı makyaj,ipek kirpik,cilt bakımı,lazer epilasyon,profesyonel makyaj,klasik masaj eğitimi gibi ana güzellik kalemlerinde eğitim vermektedir.

Ayrıca 25 yıl içerisinde edinilen mesleki bilgi ve tecrübelerin sektöre yeni adım atacak kişi ve kurumlara aktarması sizleri sektörde daha da ön plana çıkarmaktadır.

Güzellik uzmanları yetiştirirken mesleki birikimimizi paylaşarak kaliteli uzmanların tam donanımlı bir şekilde yetişmeleri bizim en büyük hedefimizdir.Kurumumuzda güzellik uzmanı olmak isteyip müracaat eden kursiyerlerimize güncel bilgi ve donanımın yanında piyasada farklılık yaratmaları için artı olarak protez tırnak ve ipek kirpik eğitimlerinide güzelllik uzmanlığı eğitiminin içerisinde ekstra bir ücret talep etmeden sunuyoruz.

MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Program İçeriği

Teorik Bilgiler: İş organizasu yapma – İş sağlığı ve güvenliği – İlk yardım – Diksiyon(müşteri ilişkileri) – Mesleki anatomi ve fizyoloji – Besin ögeleri ve besin grupları – Kozmetik ürün bilgisi ve satış teknikleri – Deri anatomisi ve deri hastalıkları – Klasik cilt bakımı

Cilt Bakım Teknikleri: Hydrafacial cilt bakımı – Peeling(organik ve kimsal) – Karbon peeling – Dermapen – İğnesiz mezoterapi

Vücut Bakımları: Vücut analizi – Ürünlerle vücut bakımı – Cihazlarla vücut bakımı (Elektrostmülasyon,Kavitasyon,Cihazlarla zayıflama yöntemleri

Epilasyon ve Depilasyon Yöntemleri:İğneli epilasyon ve ışıklı epilasyon yöntemleri – Ağda uygulamaları – Kaş alımı ve ölçümleri

Masaj Teknikleri:Klasik masaj

Makyaj Teknikleri:Kamuflaj makyajı – Gece gündüz makyajı – Karakter makyajı – Kaş kirpik boyama

El ve Ayak Bakımları:Islak manikür pedikür- Jel tırnak – Kalıcı oje – Kuru manikür

Özel Antalya güzellik uzmanlığı kurs ve eğitim konularında Kudamm Akademi’nin ayrıcalıklarından ve uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Yalnızca fiyatın belirleyici etken olmasına izin vermeyip, en kaliteli en doğru eğitimi almak gayesiyle yola çıkmanızı tavsiye etmekle birlikte kursiyerlerimize hep en uygun ve bütçe dostu kampanyalarla eğitim hizmeti sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Piyasada eğitim ve kurs konularında fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte, en yeni ve güncel fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Şimdi hemen sitemizi inceleyiniz ve güzellik kursu Antalya kategorisinde en iyiyle, en iyi eğitim ve kurs olanaklarına sahip olunuz. Kudamm Akademi’nin ayrıcalıklı dünyasına siz de sahip olunuz!

Eğitmenlerimiz tarafından verilen kurslarımızda ipek kirpik, protez tırnak ve kalıcı makyaj eğitimlerinin yanı sıra milli eğitim bakanlığı onaylı güzellik uzmanlığı kursuda kurumumuzda verilmektedir.Antalya’daki ilçelerimizden Muratpaşa Lara, ,Konyaaltı,Kepez,Manavgat,Alanya,Kemer bölgesinden ve Türkiyenin dört bir yanından katılım olmakta ve ciddi oranda başarılı kursiyerlerimiz meb onaylı sertifikalarını almaktadır.

Güzellik Uzmanlığı Kurs Fiyatları

Öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine güzellik uzmanlığının içerisinde olması gereken protez tırnak ve ipek kirpik eğitimlerini birlikte sunuyoruz.Bu 3 eğitimin toplam fiyatı 19.500tl’dir.

Güzellik uzmanlığı kursu kaç ay sürüyor?

Güzellik uzmanlığı eğitimleri toplamda 826 saat 5 ay sürmektedir.

MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursu Sonrası İş İmkanları Nelerdir?

Meb onaylı güzellik uzmanlığı eğitim serifikası sahibi olan tüm mezunlarımız kuaförler, hastane ve klinikler, güzellik salonları, spa merkezleri, stüdyolar gibi güzellik merkezlerinde geniş iş imkanlarına sahip olabiliyorlar. Bunun yanı sıra alınan sertifika e-devlette görünen resmi yasal bir belge olarak yurtdışında da geçerli oluyor.